LV
Uz sākumu

Latgales ciltslietu un mākslīgās apsēklošanas stacija

Parādīt katalogu Buļļi ZZZ Kuiļi PASŪTĪŠANA, PIEGĀDE Piena paraugu savākšana
 
     

Buļļi


Melnraibie
Sarkanās šķirnes
Agrīnā pārbaude
Gaļas šķirnes
Genofonds
Latvijas brūnie
Nenovērtētie
Buļļu fotogalerija

Buļļu elektroniskais katalogs
2022
2023

 

 

INFORMĀCIJA KLIENTIEM

2024.gada sākumā Dimedium Group ir iegādājies AS Latgales ciltslietu un mākslīgās apsēklošanas stacijas (turpmāk – Latgales CMAS) akciju kontrolpaketi.
 
Latgales CMAS iegāde ļaus Dimedium Group uzsākt jaunu biznesa virzienu. Piena analīžu laboratorijas Viļānos un Jaunpilī, papildinās plašo pakalpojumu un produktu klāstu, ļaujot klientiem ērtāk saņemt visu nepieciešamo vienuviet. Mēs turpināsim piedāvāt arī ģenētikas produktus, no Pasaulē vadošajiem piegādātājiem (Alta Genetics, Semex, Swissgenetics, Viking Genetics un citiem) Latgales reģionā, tāpat arī dzīvnieku lineārās vērtēšanas pakalpojumus, un citus jau zināmos pakalpojumus ko līdz šim sniedz Latgales CMAS. Izmantojot jauniegūto bāzi Viļānos, klientiem būs iespēja arī ērtāk saņemt AS Dimedium Latvija sortimentā esošas preces un pakalpojumus. Kopā ar AS Dimedium Latvija speciālistiem aktīvāk strādāsim pie semināru un apmācību organizēšanas.

Šīs izmaiņas ir daļa no mūsu stratēģijas, kuras mērķis ir uzsvērt mūsu izaugsmi un mūsu apņemšanos nepārtraukti attīstīt produktu un piegādātāju portfeļus – lai tie būtu inovatīvi, efektīvi, kvalitatīvi un rentabli.
 
AS Latgales CMAS turpinās darboties, kā  neatkarīgs uzņēmums un visi uzņēmuma rekvizīti un adrese paliek nemainīgi. Šīs izmaiņas neietekmēs un neaizkavēs esošo un turpmāko sadarbību un pasūtījumu izpildi. Uzņēmumā darbosies tie paši darbinieki.

Mēs lepojamies ar mūsu sadarbību, un tas ir viens no mūsu ceļiem uz panākumiem, jo bez Jūsu lojalitātes tas nebūtu iespējams. Mūsu klienti un partneri joprojām ir mūsu galvenā prioritāte.

Sirsnīgi sveicieni no Dimedium Latvija un AS Latgales CMAS komandām, klientiem un sadarbības partneriem.

Ansis Kuplis
Valdes priekšsēdētājs
AS Dimedium Latvija
AS Latgales ciltslietu un mākslīgās apsēklošanas stacija

← Atpakaļ