LV
Uz sākumu

Latgales ciltslietu un mākslīgās apsēklošanas stacija

Parādīt katalogu Buļļi ZZZ Kuiļi PASŪTĪŠANA, PIEGĀDE Piena paraugu savākšana
 
     
Jaunumi
DZIMUMŠĶIROTĀ SPERMA

Pēdēja laikā ir audzis pieprasījums pēc dzimumšķirotās vaislas buļļu spermas gan piena šķirnēm, gan gaļas šķirnēm. Regulāri pēc pasūtījuma to piegādājam klientiem. Saimniecībām, kurām par to ir interese, lūdzam zvanīt mūsu klientu konsultantiem vai realizācijas daļu.

Lasīt tālāk...
 
AGRĪNAS GRŪSNĪBAS UN URĪNVIELAS NOTEIKŠANA

Ar šī gada 1.oktobri A/s Latgales CMAS piedāvā jaunus laboratorijas pakalpojumus: agrīnās grūsnības un urīnvielas noteikšanu govīm, aitām, kazām. Vairāk informācijas skatīt zem "lasīt tālāk".

Lasīt tālāk...
 
SEMINĀRS VIĻĀNOS

Akciju  sabiedrība "Latgales ciltslietu un mākslīgās apsēklošanas stacija" 2019. gada 19.martā plkst. 10.00 Vīļānu kultūras namā rīko 5 stundu semināru 

Sīkāku info skatīt "ŠEIT"

Lasīt tālāk...
 
ZOOTEHNISKĀ REGULA UN BUĻĻU PIEDĀVĀJUMS 2019

Akciju  sabiedrība "Latgales ciltslietu un mākslīgās apsēklošanas stacija" uzaicina Jūs apmeklēt mūsu uzņēmuma 2019. gada februāra un marta mēnesī rīkotās izbraukuma prezentācijas.
Semināra norises vietas un laikus skatīt zem "lasīt tālāk."

Lasīt tālāk...
 
APMĀCĪBU KURSI BEBRENĒ

Bebrenes vispārizglītojošā un profesionālā vidusskola aicina apgūt mākslīgās apsēklošanas tehniķa kvalifikāciju. 

Lasīt tālāk...
 
SEMINĀRS PIENA PĀRRAUGIEM

Akciju sabiedrība "Latgales ciltslietu un mākslīgās apsēklošanas stacija" informē, ka 2018. gada 9.novembrī rīko semināru pārraugiem. Seminārs notiks plkst.11.00, Viļānu kultūras namā.  Sīkāku informācija skatīt zem "lasīt tālāk". 

Lasīt tālāk...